KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144292
nr 1614 4292
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad, Kustlandskap. Olja på pannå, 32x67 cm, yttermått inklusive ram: 46x80 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:50:17
100 kr
150 kr
250 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg